Apie mus

Medžio granulės parduodamos Vilniaus mieste, Vilniaus apskrityje ir aplinkiniuose rajonuose.

Parduodame tik kokybiškas medžio granules. Granulės yra pagamintos moderniuose medžio apdirbimo gamyklose, kurios naudoja tik savo žaliavą (pjūvenos, medienos apdirbimo atraižos ir tt) ir gali kontroliuoti medžio granulių žaliavos kokybę, nuo pradžios iki galo.

Medienos gamykloje pagamintoms granulėms taikomi aukščiausi reikalavimai, pastoviai tikrinama žaliavos kokybė, pasitelkiant naujausias technologijas ir aukščiausios kvalifikacijos specialistus, kontroliuojamas gamybos procesas. Pagamintos granulės tikrinamos LT laboratorijose. Periodiškai patvirtinamas DINplus ir ANplus A1 standartų atitikimas gamyklai ir produkcijai.

Praėjus visus kokybės patikrinimų standartus ir reikalavimus medžio granulės parduodamos klientams.

Medžio granulių kaina gali skirtis atsižvelgiant į sezoniškumą, susikaupusių granulių kiekį gamykloje, produkcijos išvaizdos, pakavimo, pakavimo pažeidimų transportuojant, taikomų akcijų ir kitų aplinkybių (užsakytų granulių kiekis, atvežimas, atstumas, privažiavimas ir tt).

Geriausiai medžio granules pirkti 2016 m. šildymo sezonui kovo, balandžio mėnesiais. Norintiems užsakyti pigiausias medžio granules prašome parašyti mums el. paštu: a@autoklase.lt